Масажне крісло XZERO V21 Gray
52 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: V21
+380 (50) 725-34-02
- +380 (50) 725-34-02
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Масажне крісло XZERO V21 Gray
52 500 ₴
Немає в наявностіХарактеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Можливість регулювання висоти підніжки | Так |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Кількість програм | 5 шт. |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 3 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Матеріал | Екошкіра |
| Напруга | 220 В |
| Область масажу | Талія, Плечі, Шия, Стегна, Спина, Груди, Руки, Щиколотки, Поперек, Ікри, Ступні |
| Споживана потужність | 130 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
- Ціна: 52 500 ₴

