Новий Японський бренд в Україні!
Масажне крісло зроблене для людей, які цінують якість.
Крісло призначене для домашнього використання, щоб приносити користь щодня.
- ГАРАНТІЯ ВІД МАГАЗИНУ 2 РОКИ
- ДОСТАВКА НА АДРЕСУ ПРОЖИВАННЯ
- СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
Зріст користувача до 190 см
Вага користувача 130 кг
У кріслі встановлений SL-подібний масажний механізм завдовжки 145 см

Роликовий масаж різними техніками від макашки до стоп, навчена від голови, переходячи на спину та поперек і опускаючись до сідниць.
Також якісний роликовий масаж ніг-розминанням литкових м'язів і стоп.
6-АВТОМАТИЧНИХ ПРОГРАМ МАСАЖА (Популярні та професійні програми на вибір).

7-МАСАЖНИХ ТІХНІК (Розминання, надходження, Шиатсу, поплескування,Точковий масаж, Розтягування хребта).Можливість керувати техніками в ручному режимі, також самостійно настроювати інтенсивність роботи механізмів.

Можливість вибору ширини масажної каретки-три рівні та фіксація в потрібній точці.
КОМПРЕСІЙНИЙ (Лимфодренажний) МАССАЖ :

-На плечі.
-На руки.
-На литкові м'язи.
-На стопи.
Компресійний масаж-це масаж тиском.Водушні подушки стискають м'язи, сприяючи відтоку лімфи з кінцівок, що сприятливо впливає на кровообіг, нормалізує тиск і знижує набряк м'язів.
3D МАССАЖ НОГ-Роліками+Компресія, розминання пальців ніг і п'яти.

РК екран інтелектуального керування функціями крісла.

3-рівнья інтенсивності масажу.
Інфрачервоне обігрівання спини.
Zero-Gravity на вибір 165" щодо рівня підлоги.

Аудіодинаміки з під'єднанням через Bluetooth

USB-порт для заряджання пристроїв.
Рухома підніжка-отосувається вперед, дає можливість більше випрямити ноги та розслабитися.
Розмір: 157 * 76 * 115 см;
Вага нетто/ваг: 80 кг / 85 кг
МОЖЛИВА ОПЛАТА ЧАСТИНАМИ
МОЖЛИВА ПОКУПКА З ПДВ
Час сеансу масажу 20-30 хвилин;
Номінальна потужність: 180 Вт;
Напруга: 110-240 В; 50-60 Гц
Зроблено в Японії!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Японія |
| Вид масажного впливу | Роликовий масаж, Вібрація, Точковий масаж, Туйна, Розминання, Інфрачервоне прогрівання, Акупунктура, Розтягування, Розтирання, Масаж Шиацу, Повітряно-компресійний масаж, Поплескування, Постукування, Комбінований |
| Можливість регулювання висоти підніжки | Так |
| Кількість режимів інтенсивності масажу | 5 |
| Максимальна вага користувача | 130 кг |
| Матеріал | Екошкіра |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 180 Вт |
| Стан | Новий |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 82 000 ₴











